pp.پکینگ اسپلش

PPپکینگ

این سری از پکها به جهت استفاده در پروسه های صنعتی طراحی شده اند , چراکه بعلت مواد بکار رفته در پروسه تولید , این پکها جهت دماهای بالاتر از 60 درجه سانتیگراد مناسب بوده و توصیه میشوند. این دما به واقع دمای حداکثری تحمل پی وی سی میباشد . دمای حداکثری تحمل این پکها بالاتر از 110 درجه میباشد.
از مزایای این پکها به جهت استفاده در موارد مسکونی میتوان به امکان شستشو توسط مواد دیسکلر و عمر بیشتر از پکهای پی وی سی معمول اشاره نمود.
از معایب این پکها کمتر بودن بازدهی و کمتر بودن سطح تماس نسبت به پکهای پی وی سی میباشد.
که باعث پایین آمدن اختلاف دمای آب خروجی میگردد. درصد این کاهش دقیقا مشخص نبوده و به جهت نوع پک و محل و زمان فصلی متفاوت است ولی در حدود 10 الی 20 درصد پیش بینی و مشاهده شده است.

pp
این پکها در 3 شکل و صورت تولید میشوند که عبارتند از :
:پک رول شده کوچک
این نوع از پک دارای شکلی استوانه ای بارتفاع حدود 30 سانت و قطر حدود 6 سانت میباشند. صفحات بطور توری تولید شده و با بسط های پلاستیکی دو طرف بهم متصل میشوند تا یک استوانه ساخته شود. این استوانه ها بصورت افقی یا عمودی در برجهای خنک کن نصب وجایگذاری میشوند.
در میان پکینگ های موجود این پکها بعلت فضای باز زیادی که در بین قطعات دارند و توری بودن صفحات بسیار شکننده بوده و کمترین بازدهی دمایی را دارند. لذا در زمان استفاده از این نوع پکها توصیه میشود حجم و ارتفاع بیشتری در برج نصب گردد شاید مقداری از این معضل حل گردد.

پک نت اسپلش :
PP این پکها در واقع نوع بلوکی پکینگهای
میباشند. بعلت گران بودن پروسه تولید فراگیر نشده و بازدهی و کارایی آن بطور مشخص و عملی نامعلوم است. همچنین تنها جهت برجهای مکعب و مربع قابل نصب میباشد. ابعاد تولیدی این پکها بطور خاص و منحصرا در بلوکهایی به عرض 30 سانت و ارتفاع 30 سانت و در طولهای مورد نظر قابل انجام است.

SPLASH پکینگ
این پکها بصورت رینگهای پلاستیکی ( استوانه ای ) و در دو سایز 3 سانتیمتر در قطر و ارتفاع قطعه و نیز 5 سانتیمتر در قطر و ارتفاع قطعه تولید میشوند. این پکها پس از تولید توسط گونی بسته و حمل میشوند و نهایتا بصورت فله ای و درهم به داخل برج های خنک کن ریخته شده و نصب میگردند.
لذا داشتن توری فلزی و شاستی مناسب برای این نوع پکینگ در داخل برج اهمیت زیادی دارد. این پکها برای برجهای مدور و مکعبی شکل قابل استفاده میباشند. رنگهای تولید شده این قطعات بیشتر آجری , شیری و سفید شفاف میباشد. مسلما سایز کوچکتر این نوع پک دارای بازدهی بالاتری بوده و بعلت تعداد زیاد قطعات در متر مکعب گران تر خواهد بود.
تعداد این رندوم ها در هر متر مکعب برای سایز 5 سانتیمتری 6200 عدد میباشد.

گروه آبران , پکینگهای از جنس پی وی سی مدلهای رولی , بلوکی و شانه تخم مرغی و همچنین پکینگ از جنس
و ازمدل اسپلش را تولید و عرضه مینماید.PP

Call Now Buttonتماس