پکینگ بلوکی

بلوکی یا پکینگ بلوکی pvc
این نوع پکینگ تشکیل شده است از ورق های عرض 30 سانتی پی وی سی که پس از 2 یا 3 مرحله بیشتر از نوع رولی نیاز به تکمیل پروسه تولید دارند. ابتدا میبایست اضافه ورق ها بریده شوند و سپس با چسباندن ورق ها به یکدیگر بلوکهای با ارتفاع 30 سانت و عرض دلخواه بدست میاید . در مرحله سوم جهت برجهای مدور بلوکهای کناری بصورت مورب بریده خواهند شد تا در برج های گرد بخوبی و بدون فضای خالی نصب شوند.
از مزیتهای این برجها نصب و تعویض راحت پکینگها میباشد. توضیح آنکه رسوبات به ورقها و مابین بلوک قرارگرفته و همراه با برداشتن بلوکها از داخل برج به بیرون منتقل میشوند. همچنین بازدهی بیشتری نسبت به نوع رولی دارند , زیرا هر ورق نسبت به ورق کناری با زاویه معکوس و مخالف قرار میگیرد. ابعاد کوچک و مناسب بلوکها انجام جایگذاری و تعویض را حتی بدون باز کردن بدنه برج امکان پذیر مینماید.

در حال حاضر پکینگهای بلوک شده در 3 درجه و سطح کیفیتی تولید میشوند .
پکینگهای به رنگ سفید : درجه 1 بالاترین کیفیت
پکینگهای به رنگ طوسی : درجه 2 کیفیت متوسط
پکینگهای به رنگ مشکی : درجه 3 پایین ترین کیفیت

اکثر خریداران از این امر بی اطلاع بوده و تنها به قیمت اهمیت میدهند و حتی در زمان خرید برج بدون اطلاع از اجناس بکار رفته در برجهای خنک کن مجموعه ای از قطعات بی کیفیت را بعنوان برج خنک کن خرید مینمایند که یکی از مهمترین آنها پکینگ میباشد.
در زمان تعمیرات نیز همکاران تعمیرکار و یا خریداران خدمات این امر را نادیده گرفته و
اکثرا این موضوع را فراموش میکنند که با خرید ارزانتر پکینگ هزینه اجرت تعویض پکینگ را در مدت زمان حداکثر 3-4 ساله برخودشان تحمیل مینمایند در حالی که زمان مناسب برای تعویض بایستی حداقل 7-8 سال میباشد.
رنگ سفید نشان دهنده خلوص مواد اولیه بکار رفته در زمان تولید پکینگ میباشد.
دیده شده است که اشخاصی برای تولید پکینگ از ورق های شیری رنگ استفاده میکنند که این موضوع سوء استفاده از اطلاعات خریداران در مورد رنگ روشن پکینگ میباشد. قطعا رنگ سفید از رنگ شیری پکینگ بهتر میباشد.
پکینگهای گروه آبران در رنگهای روشن تولید شده و با گارانتی مکتوب تحویل خریداران محترم میگردد.
جهت تهیه و مشاوره با گروه آبران تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس