پکینگ ابارا

پکینگ ابارا

پکینگ ابارا چیست؟ ابارایی یا پکینگ ابارا یا پکینگ طرح اباراPVC

قیمت پکینگ ابارا

برجهای پکینگ ابارا دارای پکینگ های پی وی سی میباشند که در دو طرف این برجها نصب میشوند.
در این سری برج های خنک کن در هر سمت برج ( چپ و راست ) دو ردیف پکینگ بروی هم چیده میشوند. ردیف بالایی که در زیر تشت آب قرار میگیرد در همه تناژها دارای ابعاد یکسان و سایز بزرگ
این پکینگها میباشند.

پکینگ ابارا در تهران

ابعاد مختلف پکینگ ابارا

ابعاد این ردیف در ارتفاع و عمق حدود 100 سانتیمتر میباشند. عرض دستگاه نسبت به تناژ برج متفاوت خواهد بود . ردیف پایین متناسب با تناژ برج و ابعاد برج خنک کن میتواند به دو صورت سایز بزرگ و یا سایز کوچک نصب شود. ابعاد سایز کوچک با همان عمق بوده و در ارتفاع محدوده 55 سانت الی 65 سانت میباشند. لازم به توضیح است که :
برخلاف پکهای ایرانی که در کارخانه بصورت بلوک درآمده و نصب میشوند , پکهای برج ابارا بطور برگی ارسال شده و در زمان مونتاژ دستگاه به یکدیگر چسبانده و در محل خود جایگذاری میشوند . متذکر میشود که کارشناسان فنی گروه آبران , تعداد زیادی تعمیرات انواع برجهای خنک کن خارجی را در طی سالها انجام داده اند و در تولیدات اخیر برج های شینوا . ابارا و ….. که در چند سال گذشته به ایران وارد شده اند , دیده شده است که ارتفاع پکینگها برابر کل ارتفاع برج خنک کن و بصورت یک تکه عمودی و حالت برگه های جدا گانه و بدون چسباندن و در تراکم زیاد نصب شده اند.

 

پکینگ برج ابارا

 

اخیرا نمونه هایی از طرح این نوع پکینگ ابارا در ایران تولید شده اند و گروه آبران نیز این موضوع را در تولیدات خود قرار داده و دو نمونه از آنرا ارائه مینماید.
طرح مشابه و طرح اصلی

 

 

نمونه کار های  پکینگ ابارا

Call Now Buttonتماس