درباره ما

گروه صنعتی و تولیدی آبران از سال 1380 فعالیت خود را برمبنای تولید برجهای خنک کن فایبرگلاس مدور آغاز نمود. در سال 1386 به نمایشگاههای تاسیسات و ساختمان وارد شده و از سال 1389 بنا به سفارش خریداران , اقدام به تحویل انواع تجهیزات برودتی همچون چیلرتراکمی و هواساز نموده است.در سال 1390 مدیریت مجموعه تخصص تولید برجهای خنک کننده را هدف قرارداده و تولید انواع دیگر برجهای جریان متقاطع , مداربسته و گالوانیزه را به تولیدات خود اضافه نمود تا به این نحو مجموعه کاملی از انواع برجهای خنک کننده را تولید نماید.
از اینرو پنج سری از تولیدات برجهای خنک کننده همراه با رزومه کاری معتبر جهت هر یک از تولیدات در اختیار خریداران محترم قرار داده میشود.
نکته ای از بزرگان صنعت تهویه در ایران :

  • 85 ٪ مناطق ایران دارای اقلیمی خشک و بیابانیست.جائیکه رطوبت نسبی هوا کمتر از استاندارهای تعریف شده برای زندگی و سلامتی انسان میباشد.شرایط اقلیمی اقتضاء میکند که اگر نمیتوانیم کاری برای تنظیم دمای هوا انجام دهیم، حداقل بر خشکی هوا اضافه نکنیم . کاری که این روزها توسط کولرهای گازی انجام میدهیم. خشکی هوا یک نعمت خدادادیست که مارا قادر میسازد تا باصرف کمترین انرژی به محیط زندگی خود آرامش ببخشیم. 
    سیستم تهویه مطبوع مرکزی از نوع تبخیر با وجود ظاهری ساده ، نکات و لایه های بسیار ظریفی دارد. بکوشیم تا با دقت و کارشناسی ، محیط زندگیمان را مطبوع تر سازیم .
    گروه آبران تولیدات خود را در این راستا تنظیم نموده و بدین سو هدفمند خواهیم بود.
    بر این اساس در سال 1395 سری جدید و دارای بازدهی بالایی در محدوده 8 درجه سانتیگراد همراه با شکلی جذاب وتماما طراحی شده توسط گروه آبران , به لیست تولیدات برجهای خنک کننده اضافه گردیده است. کافیست از مشخصات و ویژگی این سری اطلاع یابید .
Call Now Buttonتماس